Άλλες δραστηριότητες PDF Εκτύπωση

Τρίτη, 26 Νοέμβριος 2013 09:51

11.4.2011

Διάλεξη-μάθημα του Πρέσβη της Γερμανίας στην Ελλάδα Dr. Wegener στους φοιτητές του Τμήματος με θέμα «Το παρόν και το μέλλον της Ευρώπης»

5.6.2012

Διάλεξη-μάθημα του πρώην Πρέσβη της Γερμανίας στην Ελλάδα Dr. Schultheiss στους φοιτητές του Τμήματος με θέμα «Οι ελληνογερμανικές σχέσεις και η κρίση χρέους»

7.5.2012

Επίσκεψη-μάθημα στην Εβραϊκή Συναγωγή των Ιωαννίνων με μαθητές γερμανικών επαγγελματικών σχολείων στα πλαίσια προγράμματος ανταλλαγής (υπεύθυνοι Walter Bachsteffel/Sylvia Löser).

21.5.2013

Διάλεξη-μάθημα του Πρέσβη της Γερμανίας στην Ελλάδα Wolfgang Dold στους φοιτητές του Τμήματος με θέμα «Η αρχή της αλληλεγγύης και η ευρωπαϊκή κρίση» Dold

Τελευταία Ενημέρωση ( Πέμπτη, 12 Δεκέμβριος 2013 17:49 )

Έχουμε 18 επισκέπτες συνδεδεμένους

Image Gallery

Είσοδος Χρήστη

Copyright © 2017 Eργαστήριο Eμπειρικής Eκπαιδευτικής Έρευνας. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό, που διατίθεται βάσει της Άδειας GNU/GPL..